Plastik Kartlar ve Kullanım Alanları

Posted on 17 Eylül 2014 · Posted in Blog, Genel

ndc-plastikkartlarMüşterileriniz için artık müşteri sadakat kartları tasarlamanın tam sırası. Marka olma yolunca emin adımlarla ilerliyorsanız ya da amacınız daha güvenilir bir marka olmak ise o zaman plastik kartlara başvurmanın tam sırası. Sadakat kartları, müşteriniz ile aranızda bir bağ oluşturacak ve kampanyalarınızı daha geniş kitlelere duyuracaktır. Bu plastik kart uygulaması sayesinde müşterileriniz yaptığınız kampanyaları çok daha rahat bir biçimde takip edebilecektir. Yine müşterileriniz ya da çalışanlarınız hakkında daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. Farklı mecralarda kullanmak üzere birbirinden farklı plastik kart uygulamaları ile bir adım öne geçmek ve teknolojiyi yakalamak sizin elinizde.

Marka bilinirliğini arttırmak için plastik kartlara başvuracaksınız. Peki sizin için ne gibi çözümler var?

Öncelikle “kazıma panelli kartları” tercih edebilirsiniz. Kartların arkasında bulunan şifreyi kazıyarak ilgili koda ulaşabilirsiniz. Bu sizin için bir tercih. Bunu müşterilerinize bir hediye çekilişi sırasında sunabilirsiniz. Kazıma panelli plastik kartlar sizin için sadece bir seçenek.

Akıllı kartlar da yine bir başka plastik kart uygulaması. Şirket içi giriş çıkışlarda güvenle kullanabileceğiniz bir sistem. Özel tasarımı ile tüm bilgileri bu akılı kartlarda tutabilirsiniz. Özellikle turnike geçiş sistemi olan mecralar için kesinlikle uygulanması gereken bir detay.

Günümüzde rekabet tüm kurumlarda büyük bir hızla devam ediyor. Bir başka plastik kart uygulaması olan hasta tanıtım kartları da sağlık hizmeti veren markalar için büyük bir fırsat. Bu kart sayesinde hastanın almış olduğu tüm sağlık hizmetlerinden haberdar olabilirsiniz.

Promosyon kartları da yine markaların tercih ettiği bir başka plastik kart uygulaması. Özellikle yıl başında ön yüzünde markanızın arka yüzünde ise takvimin olduğu bir kart tasarlamak isterseniz bu uygulama tam size göre.

Tatil mekanlarında ya da hastanelerde kullanılan bilekliklerde yine bir başka plastik kart uygulaması. İster baskılı ister baskısız birbirinden şık ve kullanışlı bileklikler ile ihtiyaçlarınıza uygun hareket edin.

Firmamızı tercih ederek Sadakat kartlarını hazırlarken kart aksesuarlarını da aradan çıkarabilirsiniz. Tek bir kalem harcaması yaparak plastik kart ihtiyacınızı tam da istediğiniz şekilde tasarlatabilirsiniz.Bu ve benzer nitelikde bir çok ürünü ndc plastik kart‘lardan temin edebilirsiniz bir telefon kadar uzaktayız…