Menü Kapat

Büyüyen KOBİ’ler İçin Plastik Kart..

Büyüyen KOBİ'ler de Plastik Kartların Önemi

Büyüyen bir KOBİ şirketiniz var ve gittikçe sayısı çoğalan personelleriniz var. İşe giren çıkan personelleri tanıyamıyor, aynı zamanda kontrol etmekte zorluk çekiyorsunuz. Bu alanda Akıllı Plastik Kartlar tam size göre. Her kişiye özel Smart Kart tahsis edilir ve şirkete giren çıkan personelleri ve misafirleri kontrol edebilirsiniz. Bu sayede şirketinizde tam bir otomasyon olur. Şirketinizin tüm giriş çıkışlarını kolaylıkla, sadece bir bilgisayar sayesinde kontrol edebilirsiniz. Sizde bu avantajlardan yararlanmak isterseniz size NDC Plastik Kart Sistemleri’ni tavsiye ederiz. Size en uygun fiyat garantisi verebiliriz. Bu sayede büyüyen şirketiniz için büyük bir adım atarsınız. Şirketimizi aradığınızda Müşteri Temsilcimiz Sizinle görüşecek ve Size uygun bir toplantı organizasyonu sağlayacaktır. Şirket yöneticileri toplantı yapılıp, sizin için en uygun Plastik Kart Tasarımı yapılacaktır.

Plastik Kart Ne Zaman Hazır Olur ?

Plastik Kartlar genellikle; Tasarım, Veritabanı ve özellikle istenilecek adetlere bağlı olarak mümkün olan en kısa süre içerisinde şirketinize teslim edilir. Ardından otomasyon sisteminin hazırlanması işlemleri ile sistem devreye girecektir.

×

Merhaba !

WhatsApp hattımızdan yardım almak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@ndckart.com adresine bir e-posta gönderin.

× Merhaba, Size nasıl yardım edebiliriz?