Menü Kapat

Doğa Dostu Çözümler

Doğa Dostu Çözümler İçin Çalışıyoruz..

Doğa Dostu Plastik Kart Çözümleri;

Son zamanlarda teknolojinin sınırlarının gelişmesi ve her alana yayılması aktif olarak kullanılması ve farklı amaçlarda hizmet vermesi, Plastik Kart üretimine de yansımıştır. Gelişen teknolojinin de verdiği etki ile üretilen Akıllı Plastik Kartlar, Plastik Kart Aksesuarları ve bunların yanında Kart Baskı Makineleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Kullanıma sunduğumuz Plastik Kartlar; Pek çok alanda ortaya çıkarken, firmamız da Doğa Dostu Üretimlere dikkat ederek üretmektedir. Yüzyılımızda bu tip üretimlerin olması gerektiğine inanmaktayız.

Üretilen bu ürünler; Şirketler, Bankalar, Oteller, Organizasyon şirketleri, Spor tesisleri, çeşitli dernekler, Okullar, Otoparklar, Haberleşme gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Bankalar müşteri takip amaçlı, Alışveriş Merkezleri ve Mağazaları tanıtım ve puan sistemleri amaçlı, şirketler müşterileri ve aynı zamanda personelinin giriş çıkış saatlerini kontrol etme, Dernekler ve Spor Tesisleri üyelerinin geliş gidiş sıklığı sadakati ve diğer konularda bu sistemleri kullanmaktadırlar.

Görüldüğü üzere; her alanda aktif olarak kullanılan Plastik kart ve Plastik Kart Aksesuarları hayatımızda birçok işimizi kolaylaştırmaktadır. Plastik kart aksesuarları, boyun askı ipleri, klipsler, kart koruyucu ve diğer ürünler ile kolaylıklar sağlamaktadır.

Plastik Kartlar; Kullanım olarak akıllı kartlar, Koruma Panelli Kartlar, Bileklikler, Hasta ve Personel Tanıtım Kartları olarak üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır. Uzman kadrosu ve yenilikçi fikirleri ile bu alanda yıllardan beri adından sıklıkla söz ettiren firmamız ürettiği ürünler ile öncü marka olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Kart Baskı Makineleri konusunda da tecrübeli olan firmamız; sizlere sunduğu makinelerle yaşamınızı kolaylaştırmaktadır. Kart Baskı Makinelerimiz boyutu, kolay kurulumu, taşınabilir özelliği ve fotoğraf kalitesinde sizlere sunduğu kartlar ile farkınızı ortaya koyacaktır. Makinelerimiz ile her türlü amaç için sizlerin kullanımına uygun plastik kart tasarlayabilir ve sizlere daha hızlı ve kaliteli biçimde sunabiliriz.

Plastik Kartlar; Uygun kullanımlı tasarımları hafifliği ve kolay taşınabilirliği, akıllı yöntemleri ile ön plana çıkmakta ve dikkat çekmektedir. Her ihtiyaca göre tasarlanabilen Akıllı Plastik Kartlar her alanda kullanılabilmesi özelliği ile de her an yardımcınız olacaktır.

Plastik Kartlar, Kart Baskı Makineleri, Plastik Kart Aksesuarları; Çoğu alanda kullanımları artmakta, gün geçtikçe hayatımızın bir parçası ve vazgeçilmezi olmaktadır.

×

Merhaba !

WhatsApp hattımızdan yardım almak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@ndckart.com adresine bir e-posta gönderin.

× Merhaba, Size nasıl yardım edebiliriz?