ad>

Plastik Kart. Alanında Uzman, Alanında Tecrübeliyiz

akilli-kartlarGünümüzde her alanda ortaya çıkan Plastik Kartlar, kullanımının verdiği rahatlık, hızlı ve güvenli oluşu, hafif ve taşınmasının çok kolay olması ile tercih edilmektedir. Bu kartları Kart Baskı Makineleri kullanarak kişiselleştirme yapabilmek, daha da tercih sebebi olmaktadır. Sadece Plastik Kart olarak kullanılabilirken, bunun dışında plastik kart aksesuarları ile de kullanmak mümkün ve kolaydır. Plastik Kartlar; Geçiş Kartları, Müşteri Tanıtım Kartları ya da Personel Tanıtım Kartları olarak kullanılabilmesinin yanında, Akıllı Kartlar olarak da kullanılabilmektedir. Bu hizmeti size verirken önemli olan sizin tercihinizi belirlemek, ne amaçla ve nasıl kullanacağınızı tespit etmekle başlıyoruz. Sonrasında sizin istediğiniz şart ve özellikler ile uygun ve hızlı bir şekilde ve en önemlisi kaliteli bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Plastik Kartları, işletmenizde işleri düzene sokmak ya da tanıtım amaçlı olarak kullanabilmektesiniz. Bu gibi hizmetlerin dışında Kart Baskı Makineleri gibi hizmetleri de sizlere sunmaktayız. Kart Baskı Makinelerini sizlere sağlam ve sistemi kolay işleyen bir şekilde sunarak kullanımını sizler için kolaylaştırıyoruz. Plastik Kart aksesuarlarını kullanarak da işlemlerinizi daha kolay hale getiriyoruz. Plastik Kart aksesuarlarının üstüne yaptığımız, firmanızın tanıtım yazısı ile de reklamınızı gerçekleştirebilmek ve tanıtımınızı sağlayabilmek mümkündür.

Fotoğraf kalitesinde ve doğal baskılar ile gerçekleştirdiğimiz baskıları görüp de beğenmemek mümkün değildir. Bu kartları firmanızda tüm personelinize uygun ya da müşterileriniz için özenle tasarlayıp sunmak işimizin parçası. Yıllardan bu yana süre gelen kaliteli hizmet anlayışımızla bu yolda ödün vermeden sizlerle birlikte ilerliyoruz. Sizlere en uygun Plastik Kart, Kart Baskı Makineleri ve Plastik Kart Aksesuarlarını uzun süredir sunuyoruz. Siz de müşterilerinize sunduğunuz promosyon ya da Müşteri Sadakat ya da Müşteri Puan Kartları ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Bizim Kalitemiz, Sizin Kalitenizi yansıtır. Sizlerin tercihine göre belirlediğimiz, Plastik Kart ve Plastik Kart Aksesuarlarının tasarımlarını hızlı ve uygun bir şekilde sunarak, sizlere hizmet vermek bizim işimizdir.

×

Merhaba !

WhatsApp hattımızdan yardım almak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@ndckart.com adresine bir e-posta gönderin.

× Merhaba, Size nasıl yardım edebiliriz?